Wodne atrakcje w Uniejowie.

termy_uniejow

Dwa tygodnie temu miałem za sobą trudny okres i zdecydowałem się wybrać w miejsce gdzie można naprawdę zrelaksować się i trochę zregenerować. Pojechałem z żoną do Uniejowa, ponieważ słyszeliśmy, że są tam termy. Gdy dojechaliśmy byliśmy zaskoczeni jak ciekawie się zapowiada ten dzień. Dla osób, które kochają ciepło czekały termy. Gdy ktoś miał dzieci to nie było problemu, bo były specjalne brodziki. Mogłem również rozłożyć sobie ręcznik na piaszczystej plaży nad Wartą i złapać kilka promieni słonecznych. Czułem się tam naprawdę bardzo dobrze. Wynajęliśmy sobie kajaki i pływaliśmy po Warcie. Takie wodne atrakcje są dla mnie bardzo istotne, gdy zależy mi na całkowitym zapomnieniu o codziennych obowiązków. Na co dzień mam stresującą pracę i takie słodkie lenistwo jest dla mnie lekarstwem na całe zło. Nic jednak nie zrobiło na mnie takiego wrażenia jak kąpiel w czekoladzie. Nie mogłem sobie jej odmówić. To czyste szaleństwo kąpać się w czekoladzie, ale naprawdę warto.

uniejow

W kasztelu rycerskim Na Gorących Źródłach w kilkuosobowej bali mogłem rokoszować się tak cudowną kąpielą. Wyglądało to następująco do ciepłej wody dolewano płynną czekoladę z dzbanka i to wystarczyłoby człowiek poczuł się naprawdę wyjątkowo. Zamiast mydła dostawaliśmy kostki czekolady, które miały piękny zapach i odżywcze właściwości dla skóry. Nie zapomnę tej kąpieli do końca życia. Myślę, że jeszcze nie raz przyjadę tam z ukochaną by znów zaznać tyle przyjemności. Była możliwość także skorzystania ze Spa, ale nie zdążyłem już z tego skorzystać. Następnym razem zorganizuje sobie wyjazd do Uniejowa na cały weekend. Bawiłem się tam fantastycznie i jestem pod wrażeniem. Nigdy nie słyszałem o takiej kąpieli czekoladowej, ale bez wątpienia jest warta. To był cudowny dzień pełen wrażeń.

6 komentarzy

  1. Oj niestety jest dokładnie tak jak opisał przedmówca, wakacje 2016 zaplanowane na pierwsze 2 tygodnie lipca, dzieci spakowane, samochód zapakowany po brzegi, dojeżdżamy na mijesce…. 2 dni pogody i koniec:( następne 10 dni deszcz, chlapa, błoto…. gdyby to był sierpień to przynajmniej można by próbować grzybów szukać…
    dziesiatka.radom.pl

    View Comment

Dodaj komentarz